Reczy, które warto zabrać ze sobą na stok.

Reczy, które warto zabrać ze sobą na stok.

Jazda na snowboardzie może dostarczyć wiele przyjemności, ale w sytuacji, kiedy nie jesteśmy do niej odpowiednio przygotowani, uzyskany przez nas efekt może być całkowicie inny. Warto wiedzieć, co zabrać ze sobą na stok, żeby być zawsze ubezpieczonym i w każdej chwili móc czuć się komfortowo.

Te rzeczy zabierz ze sobą na stok:

1. Nawet, jeżeli wydaje Ci się, że zimą słońce nie może Ci nic zrobić, to jesteś w błędzie. Niezabezpieczenie skóry kremem z filtrem sprawia, że jest ona narażona na oparzenia słoneczne, a co za tym idzie możesz „dorobić” się przez to nawet nowotworów skóry. Jeśli planujesz wielogodzinne szusownie, zabierz ze sobą pomadkę do ust i krem z filtrem, który zabezpieczy Twoją skórę.

2. Wkrętak – mając go ze sobą, w każdej chwili możesz dokonać poprawek sprzętu. W takiej sytuacji przydaje się również kluczyk, którym dokręcimy poluzowane śrubki.

3. Google – nie ruszaj się na stok bez zabezpieczenia oczu. Nie chodzi tylko o gorszą widoczność, albo promienie słoneczne, ale przede wszystkim o fakt, że podczas jazdy coś może wpaść Ci do oka. Kawałki kamieni, piasek, a nawet gałęzie, to dość duże zagrożenie.

Snowboard to pasjonujące zajęcie, ale jego uprawianie wiąże się koniecznością odpowiedniego wyposażenia.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Powrót do sprawności. Rehabilitacja po skręceniu stawu skokowego nie jest czynnością tak bardzo prostą jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Staw skokowy to bardzo skomplikowany narząd który potrzebuje dużej ilości czasu aby zregenerować się do stanu sprzed jego uszkodzenia. Szacuje się, iż ponad 90 procent wszystkich przypadków skręcenia stawu skokowego odbywa się podczas…

    Read more
  • Trekking w Himalajach

    Trekking w Himalajach tylko dla odważnych? Trekking w Himalajach to przedsięwzięcie, do którego powinniśmy się należycie przygotować, najlepiej wybierając do współpracy najbezpieczniejszą i zaufaną firmę zajmującą się profesjonalną organizacją trekkingu, najlepiej z długą historią udokumentowanych wypraw. Ważne, aby taka firma była znana z dobrze zorganizowanych programów, przestrzegających odpowiednich standardów bezpieczeństwa i zachowania zdrowego rozsądku, podczas…

    Read more

Kategorie