Polacy coraz chętniej ryzykują, czyli snowboard w naszym wykonaniu

Polacy coraz chętniej ryzykują, czyli snowboard w naszym wykonaniu

Sporty ekstremalne są coraz popularniejsze w naszym kraju. Łyk adrenaliny to coś, czego Polacy potrzebują i od czego wcale nie chcą stronić Skoki na bangue, wspinaczka, snowboard – to nas po prostu kręci. O ile jazda na rowerze i bieganie jest niemalże dla wszystkich, to sporty ekstremalne są już tylko dla miłośników szaleństwa o mocnych nerwach i nie byle jakich umiejętnościach.Snowboard-In-The-Snow-2008

Moda na ekstremalne sporty przyszła do nas z Ameryki, ten wyzwolony kraj zawsze był kolebka nowości i wydaje się, że dla amerykanów nigdy nie było rzeczy niemożliwych. Znudzeni rutyną wymyślali coraz tro nowe sposoby spędzania wolnego czasu a pęd do mocnych wrażeń kierował ich w stronę czegoś nowego, czegoś, na co nie każdy by się zdecydował. Tak też narodził się snowboard a raczej moda na niego. My, jako, że jesteśmy narodem ryzykantów, chętnie podchwyciliśmy ten pomysł i coraz częściej jeździmy w góry nie na narty, ale poszusować na desce snowboardowej.

W kraju powstaje coraz więcej szkółek, które uczą tej dyscypliny a grono pasjonatów snowboardu stale rośnie. Jeżdżą młodzi i starzy, kobiety i mężczyźni i o dziwo wszyscy się przy tym bardzo dobrze bawią Taki mamy już naród – ryzykancki i rozrywkowy zarazem.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Sprzęt nurkowy

    Jak się przygotować do kursu nurkowania? Jedną z najprzyjemniejszych form spędzania wolnego czasu jest aktywne uprawianie sportu. Wiele osób kojarzy aktywność fizyczną przede wszystkim z utrzymaniem dobrej sylwetki, ale to tylko jedna z korzyści jaka za tym idzie. Jeżeli zdecydujemy się na sporty zespołowe to dodatkowo spędzimy czas wspólnie z rodziną czy też z przyjaciółmi….

    Read more
  • Siłownia Ursynów

    Uczęszczanie na siłownię Chociaż możesz uzyskać bardzo skuteczny trening w domu, siłownia oferuje szerszą gamę opcji ćwiczeń niż większość ludzi może sobie pozwolić w swoich domach. Duże ciężary, maszyny cardio, bieżnia i sale treningowe łączą się, aby zapewnić opcje ćwiczeń, które mogą pomóc w zapobieganiu plateau poprzez różnorodne ćwiczenia. Kiedy idziesz po podłodze siłowni, to…

    Read more

Kategorie