Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia

Nasza szkółka snowboardowa oferuje profesjonalne kursy i szkolenia dla osób w różnym wieku i o różnych umiejętnościach. Nauka snowboardu w naszej szkole może zaczynać się już w wieku nawet dziesięciu lat, a szkolimy także pięćdziesięciolatków.

Wyróżniamy kilka stopni zaawansowania. Pierwszy to oczywiście początkujący, gdzie uczymy totalnych podstaw. Następnie jest poziom średniozaawansowany, gdzie wybieramy się wraz z kursantem na stok. Na poziomie zaawansowanym uczymy akrobacji – zarówno podczas jazdy na stoku, jak i na rampie. Z uwagi na to, jak bardzo jest to wymagający sport, to niestety – ta wersja jest dedykowana raczej przede wszystkim ludziom młodym. Kurs ekspercki dedykowany jest dla tych wszystkich, którzy chcą zdać egzamin na instruktora.

Dzięki naszemu systemowi sztucznego naśnieżania kursy odbywają się nawet wówczas, gdy aura nie sprzyja sportom zimowym – także w lecie! Cena kursu uzależniona jest od liczby uczestników, preferujemy natomiast zajęcia indywidualne lub w niewielkich grupach.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Przejażdżki rowerowe Szalenie rozwinięta turystyka rowerowa sprawiła, iż rowerzystów w kraju mamy zatrzęsienie ! Rowery najróżniejszych typów przemierzają ulice i trasy rowerowe od Bałtyku do Tatr. Ceny bicykli zawierają się w olbrzymim przedziale. Zależy to od rodzaju sprzętu, producenta oraz ilości dodatków oferowanych przez sprzedającego. Istnieją również różnego rodzaju promocje i rabaty. Niektóre sezonowe, a…

    Read more
  • Osteopatia Warszawa

    Główne założenia osteopatii Osteopatia zakłada, że do powstania różnych zaburzeń i nieprawidłowości dochodzi wtedy, gdy organizm traci swoją naturalną zdolność do samoregulacji i nie jest już w stanie samodzielnie się naprawiać. Ta samoregulacja może zostać utracona zarówno na poziomie całych tkanek, jak i na poziomie składających się na nie komórek, czyli tych mniejszych części organizmu….

    Read more

Kategorie