Hiszpania

Hiszpania
W sezonie dwa tysiące siedem/ dwa tysiące osiem w hiszpańskiej najwyższej klasie rozgrywkowej, czyli w Primera Division walka o utrzymanie nie była aż tak bardzo pasjonująca, jakby się tego chciało. Niestety, ale właśnie dlatego nie można tego nazwać emocjonującym meczem. Tak na dobrą sprawę, to w sezonie dwa tysiące siedem/ dwa tysiące osiem w lidze hiszpańskiej tylko jedno miejsce spadkowe do końca nie było znane. Pozostałe dwa miejsca były rozdane już znacznie wcześniej. Co prawda nie było wiadome, kto zajmie dwudzieste, a kto dziewiętnaste miejsce. Czy będzie to Levante Walencja, czy może raczej Real Murcia. Te dwa zespoły dzieliły bowiem zaledwie cztery punkty. Nie była to więc jakoś szczególnie wysoka różnica punktowa. Jednak zespół, który znajdował się na osiemnastym miejscu w tabeli, czyli oczywiście Real Saragossa był już znacznie, znacznie za daleko, aby można było z nim walczyć. Do końca sezonu nawet piętnasta drużyna w tabeli mogła jeszcze spaść z ligi. Była to jedyna niewiadoma w dole tabeli w sezonie dwa tysiące siedem/ dwa tysiące osiem. Widać więc chyba doskonale, że walka o utrzymanie w lidze hiszpańskiej w sezonie dwa tysiące siedem/ dwa tysiące osiem do najbardziej emocjonujących nie należała. Wszystko dlatego, że w sezonie dwa tysiące siedem/ dwa tysiące osiem miejsce dziewiętnaste oraz dwudzieste było daleko, daleko z tyłu za całą resztą nie byli oni kompletnie w stanie walczyć o utrzymanie się w lidze. Jedyną ciekawą walką w dole ligi hiszpańskiej sezonu dwa tysiące siedem/ dwa tysiące osiem była walka o uniknięcie miejsca osiemnastego, czyli ostatniego, które powodowało spadek do niższej ligi. Ostatecznie owo miejsce zajął Real Saragossa, jednak prawdę mówić, to niewiele mu brakowało, aby się z tego dołka wygrzebać. Przed ostatnią kolejką ligi hiszpańskiej sezonu dwa tysiące siedem/ dwa tysiące osiem nawet piętnasty zespół mógł czuć się jeszcze zagrożony spadkiem do Secunda Division. Jak więc widać, walka o uniknięcie tego miejsca osiemnastego w sezonie dwa tysiące siedem/ dwa tysiące osiem była naprawdę bardzo, bardzo emocjonująca. Reszta już zdecydowanie mniej.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Sprzęt nurkowy

    Jak się przygotować do kursu nurkowania? Jedną z najprzyjemniejszych form spędzania wolnego czasu jest aktywne uprawianie sportu. Wiele osób kojarzy aktywność fizyczną przede wszystkim z utrzymaniem dobrej sylwetki, ale to tylko jedna z korzyści jaka za tym idzie. Jeżeli zdecydujemy się na sporty zespołowe to dodatkowo spędzimy czas wspólnie z rodziną czy też z przyjaciółmi….

    Read more
  • Skuteczne odchudzanie Wrocław Smukła sylwetka bez oznak cellulitu i innych nieestetycznych zmian to marzenie wielu kobiet. Aby osiągnąć zamierzony efekt należy pamiętać o zdrowej, zbilansowanej diecie i regularnej aktywności fizycznej, dostosowanej do możliwości danej osoby. Od pewnego czasu ogromną popularnością cieszą się placówki, gdzie można zgłosić się po kompleksową pomoc w czasie odchudzania. Aby znaleźć…

    Read more

Kategorie