Gabloty ogłoszeniowe. Gabloty informacyjne, Gabloty wewnętrzne i zewnętrzne.


E-GABLOTY, EBPARTNERS
ul. Gagarina 38/21, 54-620 Wrocław, POLSKA
tel: +48 71 343 74 41, fax: +48 71 343 74 27


 Gabloty
GABLOTY WEWNĘTRZNE
gabloty informacyjne
gabloty ekspozycyjne
gabloty ogłoszeniowe
gabloty reklamowe
gabloty wystawowe
GABLOTY ZEWNĘTRZNE
gabloty informacyjne
gabloty ogłoszeniowe
gabloty uliczne
gabloty ekspozycyjne
gabloty reklamowe
gabloty wystawowe
 Ramy
Rama Simply
Rama Eco Clic
Rama Clic Clac Robusto
 Ekspozytory
Metalowa konstrukcja ekspozycyjna
 Akcesoria do gablot
Magnesy
Pinezki
Rzepy
Oświetlenie do gablot
Stojaki do gablot
Słupki do gablot
Tablice do gablot
 Zasoby
Informacje prawne
Warunki sprzedaży
Mapa strony
Kontakt

Pobierz formularz zamówienia

doc  pdf

 Zasoby » Informacje prawne

Informacje prawne

 

Z przyjemnością gościmy Państwa na portalu informacyjnym i prezentacyjnym firmy Europe Business Partners. Zawartość tego portalu zgodna jest z uregulowaniami francuskimi i wspólnotowymi.

 

Informacje, które znajdują się na tej stronie nie mają żadnego charakteru kontraktowego i nie wiążą odpowiedzialnością Europe Business Partners. Firma pozostaje wolna od odpowiedzialności,  na bieżąco wzbogacając, modyfikując, poprawiając lub usuwając całość lub część treści i prezentacji stron na swoim portalu internetowym.

Mimo dołożeniu wszelkich starań do tworzenia tego portalu i uaktualniania danych, mogą wystąpić błędy, niedoskonałości, niedopatrzenia jak również problemy z podłączeniem do portalu lub przerwaniem połączenia. Europe Business Partners uchyla się od odpowiedzialności za szkody bezpośrednie i pośrednie, które mogłyby z tego wyniknąć.

 

Własność intelektualna i prawa pokrewne

 

Portal internetowy firmy Europe Business Partners oraz wszelkie elementy, które go tworzą, zwłaszcza rozmaite treści (zdjęcia , teksty, prezentacje) oraz dołączone oprogramowanie są chronione prawem własności intelekualnej i prawami pokrewnymi i zastrzeżone jedynie dla Wydawcy.

Wszelkie użytkowanie, odtwarzanie, przedstawianie lub rozpowszechnianie w całości lub w części tych elementów jest surowo zabronione,  za wyjątkiem możliwości odtwarzania bez dokonywania zmian i fałszowania wykonanych w tym celu kopi osobistej i prywatnej,  zgodnie z art. L.122 ś 5, 2ş  Kodeksu Własności Intelektualnej.                           

 

Linki :

 

Portal może zawierać linki względem innych portali internetowych bądź innych źródeł. W chwili  ściągania danych z portalu internetowego, firma nie może kontrolować tych stron  a także  źródeł zewnętrznych, wobec tego nie może być pociągana do odpowiedzialności względem tych portali i źródeł, oraz nie bierze na siebie żadnej odpowiedzialności co do treści, reklam, produktów, usług i wszelkich innych dostępnych materiałów, znajdujacych się na tych portalach i źródłach zewnętrznych.  

designed by ebweb.pl